Тимчасово припинено прийом громадян керівництвом селищної ради

  • 1152

Фото без опису

Шановні жителі громади!

Керуючись ст. 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» у зв`язку з попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції СОVID-19 тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом селищної ради.

За отриманням інформації і консультацій можна звертатися за телефоном «гарячої лінії» (067) 296-17-60 або направити листа на електронну адресу: inbox1@pryiutivka-community.gov.ua.

Звернутися до посадових осіб Приютівської селищної ради також можна за допомогою системи електронних звернень за посиланням: https://pryiutivka-community.gov.ua/persons/.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.