Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

  • 812

Фото без опису

8 грудня у ході чергового засідання виконавчого комітету Приютівської селищної ради було розглянуто 13 питань порядку денного. Першочергово було розглянуто шість заяв від мешканців сіл Занфірівка, Приютівка та Протопопівка, які потребують термінової допомоги на лікування. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру доручили здійснити відповідні виплати схваленим заявникам.

Розглянувши пропозицію Олександрійської міської територіальної громади щодо організації співробітництва у сфері надання медичних послуг у формі спільного фінансування (утримання) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, члени виконкому затвердили попередній висновок стосовно відповідності інтересам та потребам Приютівської територіальної громади такого співробітництва.

У ході засідання затвердили й питання, що були подані на розгляд службою у справах дітей. Це, зокрема – план заходів щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2022-2024 роки; надання дозволу на укладення та реєстрацію договору дарування земельної ділянки на користь малолітньої дитини; надання статусу дитини-сироти малолітній дитині.

Заслухавши інформацію начальника відділу інфраструктури та земельних відносин, виконавчий комітет погодив кронування аварійно-небезпечних дерев (тополі, акації) у Приютівці та Андріївці.

Серед інших проектів рішень, що вимагали термінового розгляду, стали питання про: розгляд клопотання КУ «ЦНСП Приютівської селищної ради»; поділ об’єкта нерухомого майна; надання соціальних послуг КУ «ЦНСП Приютівської селищної ради».