Тетяна Ковальова: 18 грудня у Березівці відкриємо жіночий клуб

  • 1006

Багато жінок відчувають нестачу спілкування. Особливо від цього страждають ті, хто з якихось причин не працює. Та й сім`я, навіть дуже благополучна, не може замінити собою все. Але вирішити ці питання зможе жіночий клуб – «Жіноча доля», що розпочне свою роботу у Березівському сільському будинку культури вже завтра - 18 грудня. Ініціатором його проведення виступає Тетяна Ковальова, завідувачка Березівського СБК. Перша тема зібрання стосуватиметься смачної української випічки - «У нашій хаті пахне хлібом».

Фото без опису

Безумовно, що у кожної жінки є свої інтереси, - говорить Тетяна Вікторовна - Одна хоче зайнятися рукоділлям, інша - спілкуватися в цікавій компанії. Тому  клуб працюватиме над пошуком нових талантів, й збиратиме, накопичуватиме все, що виходить від людей. У ньому можна буде навчитися рукоділлю, малюванню, отримати поради кваліфікованих фахівців, відвідати майстер-класи із випічки, різноманітні презентації та вечори-зустрічі.

Клуб об’єднуватиме переважно талановитих жителів села Березівка, хоча можуть долучитися й інші охочі. Згуртує жінок громади для задоволення їх творчих, вікових, культурних та інших інтересів. Приєднуйтесь і ви – буде цікаво!