Поліцейські офіцери громади прозвітували про свою роботу

  • 817

Фото без опису

24 грудня у Приютівській селищній раді відбулася чергова сесія, на якій присутні окрім розгляду порядку денного заслухали звіт за рік роботи поліцейських офіцерів громади Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області. Про криміногенну обстановку на території Приютівської громади, проблемні питання, скоєні злочини та їх розкриття, розповів Віталій Нікулін.

«Протягом поточного 2021 року мною та моїм колегою поліцейським офіцером громади Чередніченко Олександром Олеговичем було розглянуто 598 звернень громадян, в порівнянні з минулим 2020 роком – 380 таких звернень, тобто спостерігається збільшення кількості звернень, що свідчить про довіру населення до поліції. Більшість звернень громадян надходило на лінію «102» а завдяки тому, що поліцейські офіцери громади знаходяться на території обслуговування та належним чином забезпечені та мають можливість мобільно реагувати на звернення громадян такі звернення оперативно та більш якісно опрацьовувались нами. За 2021 рік мною спільно з колегою здійснено 3 виступи перед громадою та 18 виступів в навчальних закладах. Учням початкових класів подобаються лекції щодо безпечної поведінки на дорозі та останні часто прохають про повторне відвідування їх закладу. Зрозуміло, що пандемія ковіду внесла свою лепту, але я з колегою і в подальшому плануємо проводити такі виступи серед наших маленьких громадян, з дотриманням усіх протиепідемічних норм», — зазначив поліцейський офіцер громади.

Також поліцейський зупинився на профілактиці правопорушень, як кримінальних так і адміністративних. Протягом 2021 року на території обслуговування зафіксовано 175 адміністративних порушень, з яких 8 у сфері дозвільної системи (зброя), 132 у сфері громадської безпеки та 35 у сфері безпеки дорожнього руху. Щодо кримінальних правопорушень, то у 2021 році нами задокументовано – 11 злочинів, шість з яких є злочини проти власності, тобто крадіжки, три факти незаконної порубки зелених насаджень, один факт спричинення тілесних ушкоджень та вчинення домашнього насильства.

Впродовж 2021 року під час спільних відпрацювань з поліцейськими офіцерами громади сусідніх ТГ було виявлено та задокументовано 5 адміністративних правопорушень пов’язаних з керуванням транспортними засобами з ознаками алкогольного сп’яніння. Особлива увага зверталася на факти домашнього насильства, застосування спеціальних заходів стосовно протидії домашньому насильству та проведення з кривдниками превентивної роботи, забезпечено надання інформаційної підтримки постраждалим особам щодо їхніх прав та соціальних послуг, якими вони можуть скористатися.

На постійній основі також здійснювалася перевірка за місцем проживання кривдників, які перебувають на профілактичному обліку в Олександрійському РВП, з метою попередження повторного вчинення ними правопорушень та у разі виявлення порушень негайно вживаються заходи щодо їх припинення та притягнення винних до відповідальності передбачених чинним законодавством. Зокрема, протягом 2021 року було зафіксовано 59 випадків вчинення домашнього насильства, до правопорушників було застосовані покарання у виді – штрафу, громадських робіт.