Гуманітарна допомога з Тернополя Приютівській громаді

  • 436

Фото без опису

Цими днями Приютівська селищна рада спільно з місцевою ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія» розпочали роботу у спільному соціальному всеукраїнському проекті «Перемагаємо разом», який започаткований Благодійним фондом «Реконструкції та розвитку України». За його підтримки сьогодні, 18 квітня, вперше отримали гуманітарний вантаж для родин ВПО, що мешкають у громаді.

До соціального проекту наші активісти звернулися не випадково, адже останнім часом у Приютівці гостро постала проблема забезпечення вимушених переселенців. Зокрема виникла нагальна потреба у речах першої необхідності - миючих та гігієнічних засобах, і продуктах довготривалого зберігання.

Дуже приємно, що керівник Благодійного фонду «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко швидко відреагував на наше прохання і надав громаді необхідну гуманітарну допомогу, яка прибула сюди з Тернополя. Її доставили за підтримки селищного голови – Андрія Коломійцева. Тож відтепер наші активісти сподіваються і на подальшу плідну співпрацю з цим Фондом.