Талановитих та обдарованих дітей відзначили на урочистому заході «Гордість громади 2022»

  • 334

Фото без опису

Попри війну життя в тилу має продовжуватися. Традиційно, саме в ці теплі літні дні в нашому краї вшановуються найталановитіші, активні, спортивні, ерудовані діти, справжній цвіт нації, творча, спортивна та інтелектуальна еліта Приютівської громади! А в майбутньому – гордість і честь України! ????????

Тому в громаді не стали руйнувати добру традицію й сьогодні відзначили талановитих та обдарованих дітей на урочистому заході «Гордість громади 2022» ????. З вітальними словами до присутніх зверталися селищний голова Андрій Коломійцев, секретар ради Вікторія Лисенко та заступник селищного голови Тетяна Панета. Вони щиро подякували учням і вчителям за досягнуті успіхи, побажали і надалі досягати нових висот, творчих злетів.

Прикрасили урочистий захід своїми виступами вихованці Мистецької школи, хореографічний колектив «Вікторія» Користівського ліцею.

Пам’ятними статуетками та дипломами нагороджено переможців Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України, конкурсу художньої самодіяльності та конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, Міжнародного двотурового дистанційного пісенного конкурсу Іспанії ART FEST VALENCIA 2022, а також учасників спортивних змагань та турнірів.

Окремими публікаціями згодом ми розповімо про те, хто саме отримав нагороди.