Спортивно-розважальний захід провели для учнів Цукрозаводської школи

  • 597

Націю формують не лише здорові звички. Важливо підтримувати та зміцнювати свій емоційний стан аби протистояти негараздам сьогодення. Тож фізична складова має теж велике значення. Загартування, активний спосіб життя, спорт − все це здоров'я та гарний настрій.

З метою популяризації здорового способу життя та в рамках акції «Літо-2022: разом до Перемоги» спортивно-розважально пройшов у Цукрозаводському ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗПО Приютівської селищної ради вчорашній день.

«У нас відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Активне літо для українських дітей». Наші педагоги, батьки, діти та молодь з-поміж вимушено переміщених осіб взяли участь у спортивних змаганнях. Складні та не дуже вправи з м'ячем, спортивні та просто веселі ігри поєднали усіх. Всі учасники змагалися в різноманітних цікавих естафетах, що допомагають визначити, якими фізичними якостями краще володіє кожна дитина, адже естафети розвивають швидкість, спритність та витривалість», − заступник директора з виховної роботи Гульнара Лубенець.