Вихованців та викладачів Мистецької школи привітали із Днем музики

  • 656

Фото без опису

29 вересня відбувся концерт, який з нагоди Дня музики організували в Цукрозаводському будинку культури викладачі та учні Мистецької школи Приютівської селищної ради. Прийшли сюди і нинішні й колишні вихованці школи, їхні вчителі, рідні, керівництво громади та всі, хто небайдужий до музичного мистецтва.

«Незважаючи на всі складнощі, вдалося не тільки зберегти комунальний заклад, а й розвивати та вдосконалювати його. Крім сольного співу, фортепіано та класу гітари, у новому навчальному році ввели ще й навчання грі на сопілці», – звернулася Тетяна Панета.

Під час заходу присутнім представили новий музичний інструмент. У свою чергу, найменших порадували солодощами та канцелярськими подарунками.

Нагадаємо, що «Мистецька школа» у громаді утворена рішенням десятої сесії Приютівської селищної ради від 25 червня 2021 року. Наразі до школи зараховано 33 учня, з них − 14 дітей пільгових категорій, зокрема це діти: з багатодітних сімей; діти-сироти; ветеранів АТО/ООС; із числа внутрішньо-переміщених осіб. Навчають дітей 5 викладачів.