Дві опорні школи Приютівської громади отримали по 3 тисячі доларів від UNICEF

  • 483

Фото без опису

У межах ініціативи «Спільно до навчання» опорні школи отримали по 3 тис. доларів від ЮНІСЕФ − це Войнівський і Користівський ліцеї Приютівської селищної ради. Про це йдеться в поставові Кабміну Міністрів України №1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року».

Одноразовий грант має допомогти опорним школам забезпечувати навчальний процес. Тож витратити кошти можна було на: поточний ремонт будівель опорних закладів; підготовку до опалювального сезону, зокрема ремонт та модернізацію котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального; засоби для навчання, комп’ютерне та інше обладнання, зокрема програмне забезпечення, послуги з доступу до інтернету.

За ці кошти у Войнівському ліцеї вирішили відремонтувати аварійний дах котельні. У свою чергу, в Користівському ліцеї замінять вікна та двері в кабінеті першого класу, придбають електричний генератор.