Три ліцеї Приютівської громади відтепер мають резервні види опалення

  • 173

Фото без описуВ рамках проєкту «Громади дружні до дітей та молоді», у Войнівському, Користівському та Косівському ліцеях Приютівської громади встановлено економне електроопалення, - йдеться у повідомлені на сторінці селищної ради

Дотепер, у Користівському та Косівському ліцеях мали тільки один вид опалення – газове, а Войнівський опалювався вугіллям і дровами. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну в громаді почали опрацьовувати варіанти безпечних та комфортних умов для їх навчання. Так, в якості альтернативи було обрано електричні радіатори із регуляторами потужності. Закупівлю і монтаж обладнання було проведено Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine та Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України".

Це лише одна частина проєкту, реалізованого на сьогодні. Наступний крок - поточний ремонт укриття в опорному закладі та створення умов для комфортного перебування дітей у найпростіших сховищах навчальних закладів громади.

Загальна вартість проєкту 1,5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, ініціатива ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес задля спільної мети – створення комфортного для дітей та молоді середовища, де кожен може реалізувати свій потенціал. Цього року Кропивницька, Новоукраїнська, Олександрійська, Приютівська та Світловодська громади увійшли до переліку 51 території, які завдяки співпраці ЮНІСЕФ та Асоціації міст України отримали цільове фінансування на реалізацію тематичних проєктів, у розмірі 50 тисяч доларів США.