Підсумки засідання чергової сесії селищної ради

  • 189

Фото без описуНаприкінці минулого тижня відбулося засідання тридцять першої чергової сесії Приютівської селищної ради восьмого скликання.

Депутати внесли зміни до бюджету на 2022 рік і спрямували кошти на придбання та встановлення двох дизельгенераторів у закладах освіти громади. Це дасть можливість забезпечити котельні резервним джерелом живлення на випадок надзвичайних ситуацій. Йдеться про генератори потужністю 10 кВт, які призначені для Войнівського ліцею та Андріївської гімназії.

В найближчих планах озвучено й про закупівлю бензинового генератору потужністю 5,5 кВт для Новоселівського будинку культури. Цього вистачить, аби резервно живити обладнання в котельні, забезпечуючи заклад світлом і теплом.

Враховуючи, що російські ракети продовжують націлюватися на життєво важливу енергетичну інфраструктуру − генератори стануть справжнім порятунком на час опалювального періоду.

Окрім цього, зміни в бюджеті передбачають надання субвенції КНП «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської міської ради» у розмірі 200 тисяч гривень. Ці кошти мають бути спрямовані на виплату заробітної плати для медичних працівників.

У ході засідання депутатами також затверджено проєкт рішення «Про затвердження плану роботи та плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Приютівської селищної ради на 2023 рік».