Триває підготовка та участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

  • 294

Фото без опису

Повномасштабна війна показала незламний дух кожного українця. Учні закладів загальної середньої освіти громади та їх наставники з відповідальністю ставляться до виконання своїх обов’язків. Підтвердженням цьому є підготовка та участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

10 та 11 грудня учні продемонструвати рівень знань з української мови та літератури (23 учасники), географії (13 учасників), інформаційних технологій (11 учасників) та трудового навчання (11учасників). Олімпіади пройшли в доброзичливій і дружній атмосфері, на належному  організаційному рівні з дотриманням академічної доброчесності.

За результатами олімпіади з української мови та літератури переможцями стали:

7 клас

  • Діденко Софія,  учениця Користівського ліцею( учитель – Калюта В.О.);
  • Бершадська Аліна, учениця Цукрозаводського ліцею (учитель – Нечепоренко З.О.);
  • Бондаренко Богдан, учень Недогарської гімназії ( учитель – Овчарюк О.І.).

8 клас

  • Ширшина Валентина, учениця Користівського ліцею ( учитель – Калюта В.О.);
  • Терещенко Ілля, учень  Лікарівської гімназії ( учитель – Чорна Н.М.).

9 клас

  • Спересенко Валерія, учениця Войнівського ліцею (учитель – Гвоздецька Л.Д.);
  • Рябченюк  Аліса,  учениця Андріївської гімназії ( учитель – Комова Г.Л.);
  • Шафорост Віталіна, учениця Косівського ліцею ( учитель – Ющишин Я.В.).

10 клас

  • Руденко Дарина, учениця Косівського ліцею (учитель – Нікуліна Н.О.);
  • Стасенко Марія, учениця Користівського ліцею ( учитель-  Пономаренко М.О.); 
  • Тацька Катерина, учениця Користівського ліцею ( учитель Пономаренко М.О.). 

11 клас

  • Погребна Діана, учениця Цукрозаводського ліцею (учитель – Тимошенко Л.В.);
  • Бабій Анастасія, учениця Користівського ліцею ( учитель – Калюта В.О.);
  • Приходько Дар’я, учениця Цукрозаводського ліцею (учитель – Тимошенко Л.В.).

За резульзатами олімпіади з географії перемогу здобули:

8 клас

  • Ширшина Валентина, учениця Користівського ліцею ( учитель – Самокрик О.М.);
  • Кашпуровська Олександра,  учениця Протопопівського ліцею ( учитель-  Дмітрієва Т.І.); 
  • Спересенко Іван, учень Войнівського ліцею (учитель – Балацький Л.Ю.);
  • Зюзь Станіслав, учень Косівського ліцею ( учитель – Руденко Л.Г.)

 9 клас

  • Спересенко Валерія, учениця Войнівського ліцею (учитель – Балацький Л.Ю.);
  • Бараннік Ігор, учень Недогарської гімназії ( учитель – Радіонова О.В.).

10 клас

  • Руденко Дарина, учениця Косівського ліцею (учитель – Руденко Л.Г);
  • Тацька Катерина, учениця Користівського ліцею ( учитель - Самокрик О.М.).

11 клас

  • Чередниченко  Руслан, учень Користівського ліцею ( учитель - Самокрик О.М.);
  •  Погребна Діана, учениця Цукрозаводського ліцею (учитель – Балацький Л.Ю.).

За результатами олімпіади з інформаційних технологій переможцями стали:

8 клас

  • Кашпуровська Олександра,  учениця Протопопівського ліцею ( учитель-  Діденко Ю.Ю.); 
  • Ширшина Валентина, учениця Користівського ліцею (учитель – Правий О.В.).

9 клас

  • Шафорост Віталіна, учениця Косівського ліцею (учитель – Лелека М.М.); 
  • Заіченко Яніслав, учень Цукрозаводського ліцею (учитель – Панаєдов Д.Г.);
  • Кіриченко Арсеній, учень Користівського ліцею (учитель – Правий О.В.).

10 клас

  • Долгий Максим, учень Косівського ліцею (учитель - Лелека М.М.); 
  • Руденко Данило, учень Протопопівського ліцею (учитель -  Діденко Ю.Ю.); 
  • Тацька Катерина, учениця Користівського ліцею (учитель –-Правий О.В.).

11 клас

  • Локотош Світлана, учениця Протопопівського ліцею (учитель -  Діденко Ю.Ю.) 

З трудового навчання перемогу здобули:

8 клас

  • Кашпуровська Олександра, учениця  Протопопівського ліцею (учитель – Кищенко А.В.); 
  • Герасименко Максим, учениця Бутівського гімназії (учитель - Олещенко С.В.);
  • Ширшина Валентина, учениця Користівського ліцею ( учитель -  Пономаренко М.О.).

9 клас

  • Мармаза Крістіна, учениця Бутівського гімназії (учитель - Олещенко С.В.);
  • Бєлан Єгор, учень Користівського ліцею ( учитель -  Пономаренко М.О.); 
  • Коханова Анна, учениця  Лікарівської гімназії ( учитель – Коваленко Л.В.).

 10 клас

  • Самокрик Інна,  учениця Користівського ліцею ( учитель -  Пономаренко М.О.); 
  • Бойко Катерина, учениця  Протопопівського ліцею (учитель – Кищенко А.В.);.

11клас

  • Ратушняк Анастасія, учениця  Цукрозаводського ліцею (учитель – Панаєдов Д.Г.);
  • Чередниченко  Руслан,  учень Користівського ліцею ( учитель -  Пономаренко М.О.).       

Вітаємо здобувачів освіти та їх наставників  із здобутими результатами! Пам’ятайте: учня скарб – знання та вміння!

Умовне зображення.