Українська мова - цінність, яку сьогодні боронять наші Герої

  • 477

Фото без описуЩорічно з метою піднесення престижу української мови серед учнів, виховання у  молодого  покоління українців поваги до мови свого народу проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.  

20 листопада у закладах освіти Приютівської громади  відбувся ІІ етап  ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

До виконання робіт долучилися 40 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти нашої громади.

Призові місця посіли такі учні:

3 клас

І місце: Скворцов Іван, учень Бутівської гімназії (вчитель Клімова М.О.); Медицький Даниїл, учень Бутівської гімназії (вчитель Клімова М.О.); Штанько Євген, учень Цукрозаводського ліцею (вчитель Лаврівська Ю.В.).

ІІ місце: Степаненко Роман, учень Недогарської гімназії (вчитель Бондаренко Т.В.); Мала Аріна, учениця Протопопівського ліцею (вчитель Руденко С.Г.).

ІІІ місце: Фіртич Єфим, учень Войнівського ліцею (вчитель Ковпак З.І.); Білецька Вероніка, учениця Користівського ліцею, (вчитель Токарєва Н.М.).

4 клас

І місце: Арсланбаєв Давид, учень Бутівської гімназії (вчитель Мудрак Н.В.).

ІІ місце: Щербина Дарина, учениця Войнівського ліцею (вчитель Бабка С.В.).

ІІІ місце: Бацман Іванна, учениця Цукрозаводського ліцею (вчитель Фірс Н.І.).

5 клас

І місце: Садовий Олександр, учень Войнівського ліцею (вчитель Гвоздецька Л.Д.); Ліпська Марія, учениця Цукрозаводського ліцею (вчитель Тимошенко Л.В.).

ІІ місце: Касьянова Амелія, учениця Протопопівського ліцею (вчитель Яловенко Л.П.).

ІІІ місце: Бабін Богдан, учень Андріївської гімназії (вчитель Комова Г.Л.).

6 клас

І місце:  Абдулаєва Дінара, учениця Протопопівського ліцею (вчитель Циганкова І.П.).

ІІ місце: Недобиткіна Єлизавета, учениця Цукрозаводського ліцею (вчитель Нечипоренко З.О.).

ІІІ місце: Глоба Єлизавета, учениця Лікарівської гімназії (вчитель Чорна Н.М.).

7 клас

І місце: Бершадська Аліна, учениця Цукрозаводського ліцею (вчитель Нечипоренко З.О.).

ІІ місце: Попруга Софія, учениця Бутівської гімназії (вчитель Довгоборець Т.А.).

8 клас

І місце: Ширшина Валентина, учениця Користівського ліцею (вчитель Калюта В.О.).

ІІ місце: Спересенко Іван, учень Войнівського ліцею (вчитель Павліщева А.С.).

ІІІ місце: Щурик Анастасія, учениця Войнівського ліцею (вчитель Павліщева А.С.).

9 клас

І місце: Антонова Дарина Євгенівна, учениця Цукрозаводського ліцею (вчитель Бугарь Ю.М.).

ІІ місце: Рябченюк  Аліса, учениця Андріївської гімназії  (вчитель Комова Г.Л.).

ІІІ місце: Мармаза Крістіна, учениця Бутівської гімназії (вчитель Довгоборець Т.А.).

10 клас

І місце: Руденко Дарина, учениця Косівського ліцею (вчитель Нікуліна Н.О.).

ІІ місце: Стасенко Марія  учениця Користівського ліцею (вчитель Пономаренко М.Л.).

ІІІ місце  Руденко Данило,  учень Протопопівського ліцею (вчитель Яловенко Л.П.).

11 клас

І місце: Корнієнко Вероніка, учениця Цукрозаводського ліцею (вчитель Тимошенко Л.В.). 

ІІ місце: Халецька Мирослава, учениця Косівського ліцею (вчитель Нікуліна Н.О.).

Українська мова - це чинник нашої безпеки. Українська мова це та цінність, яку сьогодні боронять наші герої. Історія української мови - історія незламності нашої нації, це символ нашої державності.

Щиро вітаємо всіх призерів та учасників ІІ етапу  ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Бажаємо успішного навчання, подальших перемог!