Із Приютівської громади до Херсонщини вирушив черговий гуманітарний вантаж

  • 371

Мешканці кожного старостинського округу долучилися до акції «Допомога Корабельному району міста Херсон». Вони принесли продукти харчування, засоби гігієни, теплі речі та багато інших речей, що необхідні Незламному Херсону. Як і раніше, вдалося зібрати дві тони гуманітарної допомоги.

Майже на кожному ящику є підпис, яка установа чи організація його збирала, малюнки та побажання. Так приютівчани підтримали співвітчизників, які пережили окупацію та ще й досі не оговталися від неї, живучи без світла, води, їжі та тепла.

Серед доставленого вантажу й будматеріал, який у Херсоні зараз є вкрай дефіцитним через постійні обстріли – ПВХ-плівка. Як зазначили у адміністрації району, плівка їм знадобиться для заклеювання вікон в одному з перинатальних центрів, який днями постраждав від терористичної атаки ворога.

З-поміж цього, доставили матеріально-технічне підкріплення й нашим захисникам. Це обладнання й речі, зокрема бензопила та хімічні грілки.

Дуже раді, що наші люди, зокрема ті, що перебувають наразі за кордоном, а також релігійні громади вкотре відізвалися і готові допомагати. Також хочемо відзначити працівників комунальних установ, закладів освіти і культури, центрального офісу та старостинських округів.

Зокрема, вдячні елеватору ТОВ «УкрАгроКом» за надану промислову плівку, ТОВ «АгроВіста» та ТОВ «Агродар-ЛТД» за борошно, цукор та крупи.

Також висловлюємо слова вдячності команді «Програми DOBRE» за виділення коштів для придбання солодощів для діток.

Щира подяка депутату Олександрійської міської ради Віталію Заріцькому за організацію вантажного транспорту, а також його колезі Ігорю Ділієву за виготовлення 100 хімічних грілок для військових.