Приютівська селищна рада продовжує працювати над вдосконаленням роботи із звернень громадян

  • 544

Фото без опису

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 року №109  «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» проаналізовано стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Приютівської селищної ради протягом 2022 року.

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів місцевого самоврядування розроблено та затверджено графіки виїзних та особистих прийомів селищним головою, секретарем селищної ради та заступниками селищного голови. Прийом громадян та виїзні прийоми відбувають згідно до затверджених графіків та із дотриманням усіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Протягом 2022 року селищним головою, секретарем селищної ради та заступниками селищного голови на особистих прийомах прийнято 22 громадян. Під час прийомів усім громадянам, які зверталися надано допомогу та роз’яснення.

В Приютівській селищні раді за номером (067) 296-17-60 функціонує телефонна «гаряча лінія».

За 12 місяців 2022 року до Приютівської селищної ради надійшло 299 звернень, з них: 76 – вирішено позитивно, на 210 звернень надано роз’яснення, відмовлено у задоволені – 13.

Серед авторів звернень, які найбільше звертаються до селищної ради та  зазначили свій соціальний стан, категорію, стать:

  • за соціальним станом: пенсіонери – 34; військовослужбовці – 20; безробітні – 14; інші категорії – 557;
  • за категоріями: учасники бойових дій – 11; багатодітні сім’ї – 6; інваліди різних нозологій захворювань – 16.
  • за статтю: жінок – 167 та 132 чоловіків.

За характером основних питань з якими зверталися громадяни:

  • аграрна політика і земельні відносини – 20;
  • соціальна політика та соціальний захист населення – 132;
  • комунальне господарство – 56.

Всі звернення громадян селищною радою розглянуто, заявникам надано відповіді.

Приютівська селищна рада продовжує працювати над вдосконаленням роботи із звернень громадян, вивчає причини, що їх породжують та вживає заходів щодо їх усунення.