Учениця Цукрозаводського ліцею виборола III місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства

  • 338

Фото без опису

У лютому місяці в дистанційній формі був проведений ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Обсяг та рівень складності олімпіадних завдань з правознавства дав можливість усім учасникам якнайповніше розкрити свої знання та здібності з предмета, успішно справитись із завданнями різних типів, виявити глибоке розуміння законів, дати правильну оцінку правовим ситуаціям, продемонструвати вміння творчо застосовувати теоретичні знання з правознавства під час розв’язування юридичних задач.

Взяти участь в інтелектуальних змаганнях з предмета, виявити вміння і навички з розв’язування юридичних ситуацій згідно з квотою могли 150 учасників. Від громади долучилася одна учасниця, яка і ввійшла до списку переможців згідно наказу департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації.

Вітаємо Приходько Дарію, ученицю 11 класу Цукрозаводського ліцею, яка виборола ІІІ місце в данній олімпіаді та вчителя історії та правознавства Руденко Наталію Іванівну, яка у таких складних умовах підготувала ученицю.