У Користівському ліцеї відбулася зустріч здобувачів освіти із вихователем безпеки

  • 515

Фото без опису

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Відтак, 17 березня, у Користівському ліцеї відбулася зустріч здобувачів освіти із вихователем безпеки Приютівської селищної ради Чередніченком А.О., начальником служби у справах дітей Приютівської селищної ради Коряковцевим Я.В., поліцейським офіцером громади Нікуліним В.Ю.

Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Також гості наголосили на дотриманні правил під час повітряної тривоги, які допоможуть зберегти життя.