Освітні заклади Приютівської громади продовжують адаптуватися до навчального процесу в умовах війни

  • 517

Фото без опису

Освітні заклади Приютівської громади продовжують адаптуватися до навчального процесу в умовах війни та відновлюють заняття в офлайн-режимі.

До сьогодні Недогарська та Лікарівська гімназії залишались єдиними закладами загальної середньої освіти в громаді, де діти змушені були навчатись онлайн. Тож у відділі освіти та адмінстраціях шкіл шукали такі варіанти, щоб все більше дітей навчалися за класно-урочною системою.

Для цього в найближчому радіусі знайшли приміщення, які можна було б використовувати, як найпростіші укриття. У Надогарках облаштували захисну споруду за рахунок соціально-відповідального бізнесу, а у Лікарівці – представники батьківського комітету та працівники закладу власними силами привели найпростіше укриття до робочого стану за підтримки бізнесу. В приміщеннях розмістили біотуалети, умивальники, аптечки, засоби розбору завалів, питну воду та стільця.

Оскільки укриття повністю відповідають вимогам ДСНС та держпродспоживслужби, очне навчання в обох закладах стане можливим вже з найближчого понеділка.