У Приютівській громаді відбулося феєричне свято для дітей з нагоди відкриття Дитячої точки «СПІЛЬНО»

  • 862

Фото без описуУ селищі Приютівка відбулося офіційне відкриття Дитячої точки «СПІЛЬНО» від UNICEF, яка стала справжнім подарунком для дітей до 18 років, що проживають у різних куточках територіальної громади.

Дитяча точка «СПІЛЬНО» − це спеціальний простір, де діти можуть провести час з користю, а саме: прийняти участь у розважальних іграх, безкоштовних майстер-класах, спортивних та танцювальних заняттях. Усі заняття організовуються за підтримки ЮНІСЕФ, а тому є безкоштовними для всіх дітей.

Урочисте відкриття простору відбулося за участю керівника регіональних офісів UNICEF Бенджаміна Фішера, керівниці програм ЮНІСЕФ в Кіровоградській області Тетяни Федоренко, програмного координатора з питань психосоціальної підтримки сімей з дітьми Валентини Животовської та голови БФ «Безпечне майбутнє» Ірини Саєнко. Також на захід завітали селищний голова Андрій Коломійцев та його заступник Тетяна Панета.

Андрій Олександрович відзначив важливість простору та підкреслив, що це ще один крок до розвитку громади. Він подякував організації UNICEF за постійну підтримку громади та наймолодших її мешканців. Всім дітям, що відвідуватимуть дитячу точку, побажав незабутніх вражень та навчання.

До слова, за період з 1 березня по 20 квітня 2022 року Дитяча точка «СПІЛЬНО» відкрила свої двері для близько 400 дітей. У розрізі вікових категорій, учасниками заходів були діти віком від 5 до 17 років. Переважно це були учні закладів загальної середньої освіти, діти із числа внутрішньо переміщених осіб, діти з багатодітних та малозабезпечених родин.

Розклад заходів для малечі публікують на сторінці: https://www.instagram.com/unicef_pryiutivka/.