У Приютівській громаді дітки відсвяткували перший день літа, об'єднавшись на благодійному фестивалі «Діти проти війни»

  • 470

Фото без опису

У Приютівській громаді дітки відсвяткували перший день літа, об'єднавшись на благодійному фестивалі «Діти проти війни», який відбувся в Цукрозаводському ліцеї. Ця захоплююча подія, присвячена Дню захисту дітей, зібрала разом дошкільнят та школярів з різних старостинських округів, показавши, наскільки важливо сприяти миру та гармонії серед наймолодших членів суспільства.

Усіх відвідувачів фестивалю очікували неймовірні виступи маленьких артистів, а також цікаві майстер-класи та виставки, організовані гуртківцями. Захід сприяв творчому розвитку та самовираженню дітей, даруючи їм можливість показати свої навички і здібності.

Окрім цього, відбулися забіги і заїзди за участю школярів та вихованців закладів дошкільної освіти «Світлячок» та «Колобок». Маленькі бігуни вразили всіх своїм ентузіазмом і наполегливістю, показавши, що вони готові досягати нових висот та перемагати будь-які перешкоди. Батьки, вчителі та гості марафону віддавали свою підтримку та надихали маленьких спортсменів на досягнення успіху.

Цей день був сповнений радості, дружби та взаєморозуміння між дітьми різного віку та їх оточенням. Фестиваль та марафон стали чудовим способом відзначити День захисту дітей, привернути увагу суспільства до потреб та прав дітей, а також підкреслити значення миру та толерантності у нашому суспільстві.

На благодійному фестивалі в Цукрозаводському ліцеї зібрали значну суму грошей – 3 600 гривень. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку дітей, які потребують допомоги та захисту на деокупованих територіях нашої країни.