У Протопопівці облаштували посадковий майданчик на зупинці громадського транспорту

  • 720

Фото без опису

У селі Протопопівка виконано важливі роботи з облаштування посадкового майданчика на зупинці громадського транспорту по вулиці Козацькій. Цей крок націлений на поліпшення безпеки та комфорту пасажирів, оскільки зупинка обслуговує декілька автобусних маршрутів.

Процес облаштування зупинки розпочався з вирівнювання ділянки ґрунту, після чого було проведено фрезерування для підготовки поверхні. Наступним кроком стало асфальтування суцільним шаром, що забезпечує якість та довговічність покриття.

Відзначимо, що успішне завершення робіт на посадковому майданчику стало можливим завдяки активним зусиллям і підтримці Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області. Селищна рада неодноразово зверталася до Служби з проханням про надання допомоги у покращенні транспортної інфраструктури села, і нарешті було досягнуто бажаного результату по одному з обʼєктів. Тож висловлюємо вдячність працівникам, зокрема начальнику Ігору Вишневському, за їхню вагому роль у реалізації важливих проєктів на території громади.