Комунальники в дії: відновлення після негоди та благоустрій населених пунктів

  • 540

Фото без описуУ зв'язку з наслідками негоди, комунальники активно займаються відновленням інфраструктури та прибиранням насипів бруду та сміття.

У Лікарівському окрузі комунальний грейдер використовується для проведення розчистки від мулу та нарізання водовідвідних канав вздовж доріг. Це дозволяє забезпечити безперебійний відтік дощових вод та запобігти можливим затопленням у місцевих районах.

У свою чергу, у Косівському та Новоселівському окрузі комунальники зосереджуються на обкошуванні територій. Вони ретельно косять траву, забезпечують належний вигляд громадських майданчиків та парків. Це надає свіжості та чистоти, створюючи приємну атмосферу для відпочинку та прогулянок місцевих жителів.

Важливим аспектом роботи підприємства також є систематичне вивезення твердих побутових відходів. З метою забезпечення чистоти та гігієни, комунальники намагаються дотримуватися чіткого графіку, щоб забирати відходи вчасно.

Комунальники продовжують свою важливу роботу, прагнучи забезпечити жителям комфортне та охайне життя. Висловлюємо щиру подяку працівникам КП «Водолій» за їх наполегливість та відданість справі благоустрою громади.