У Великобудищанській ТГ відбулись благодійні заходи до Дня громади

  • 200

Фото без опису

Цьогорічне відзначення Дня територіальної громади стало дійсно незабутнім днем спілкування, єдності та благодійності. Незважаючи на нелегку обстановку, викликану війною, місцеві жителі збилися в єдину спільноту, щоб допомогти потребуючим і підтримати Збройні Сили України.

Зранку молодь зібралася на спортивному майданчику, де відбулися захоплюючі естафетні змагання. Згодом провели і розваги для дітей. Найменші жителі раділи аніматорам та солодощам, а батьки спостерігали з радістю за їхнім задоволенням.

Також присутні мали унікальну можливість дізнатися більше про різні старостинські округи, які входять у склад громади. Кожен округ презентував свої унікальні родзинки та особливості, що робить їх неповторними. Вони пропонували гостям унікальні вироби, створені місцевими майстрами та ремісниками, що проживають у старостинських округах. Представлені вироби були не лише як предмети декору, але і як невід'ємні частини культурної спадщини громади.

Однак головною подією дня став благодійний концерт, що розпочався о 17:00 на головній сцені. Аматорські гурти, мистецька школа та колективи з прилеглих громад, зокрема Олександрійської, Новопразької та Попельнастівської дарували глядачам чудовий музичний настрій. Кожен глядач, який завітав на Благодійний захід, робив свій внесок у підтримку українських захисників. Паралельно на майданчику провели благодійний аукціон та лотерею на підтримку Збройних Сил України.

Традиційно на Дні громади були вручені дипломи найактивнішим громадянам, які внесли значний внесок у розвиток та підтримку своєї спільноти. Цього року також були відзначені люди, які ініціювали та реалізували волонтерські ініціативи, допомагаючи тим, хто цього потребує.

Завершуємо цей день з великим відчуттям гордості за свою громаду та впевненістю, що спільними зусиллями можна здійснити неможливе. Результати благодійних заходів, зокрема зібрані 55 тисяч гривень підтверджують, що Приютівська громада – це не лише об'єднана громада, а й добре серце України, яке вміє допомагати та підтримувати тих, хто цього потребує.