Спортивнім духом наповнилося селище Приютівка сьогодні, під час відзначення Дня територіальної громади

  • 153

Фото без опису

Спортивнім духом наповнилося селище Приютівка сьогодні, під час відзначення Дня територіальної громади. На базі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбулись захоплюючі естафетні змагання під назвою "Краще молодіжне спортивне село".

Шість команд представляли різні населені пункти: села Косівка, Войнівка, Протопопівка, Недогарки та Березівка, а також селище Приютівка. Кожна команда гідно представляла своє село та демонструвала свої спортивні здібності.

Однак, в цьому змаганні їх випередила команда з центральної садиби громади. Впевнено фінішувавши першою, ця команда заслужено здобула перше місце та отримала головний приз – кубок "Краще молодіжне спортивне село", а також була удостоєна диплому за перемогу.

Наслідуючи принцип справжньої спортивної духу, всі учасники були відзначені дипломами за участь. Організатори заходу підкреслили важливість спорту та співпраці між сусідніми селами, яка сприяє об'єднанню громади та зміцненню дружніх стосунків між її мешканцями.

Організатори піклувалися про те, щоб учасники отримали ще одну цікаву та корисну діяльність - майстер-клас з управління дронами. Молодь познайомилась з основами пілотування дрона, його функціями та можливостями. Молодь з усіх сіл отримала знання про те, як безпечно та відповідально керувати цією технологією. Такий майстер-клас не лише забезпечив розвагу та нові враження, але й стимулював інтерес до сучасних технологій та їх використання.

Цей захід став незабутнім святом спорту, дружби та єдності для всієї територіальної громади, даруючи позитивні емоції та сподівання на нові події та перемоги в майбутньому.