Придбали новий сміттєвоз

  • 244

Фото без опису

Сьогодні Приютівська громада отримала великий прорив у покращенні комунальних послуг, оскільки для потреб комунального підприємства «Водолій» було придбано новенький сміттєвоз марки «Ford» з німецьким гідравлічним обладнанням.

Цей сучасний транспортний засіб призначений для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування і вивантаження твердих побутових відходів та має потужність до 22 кубічних метрів пресованого сміття.

Придбання нового сміттєвозу стане кроком у розвитку і покращенні комунальних послуг в громаді. Завдяки сучасному обладнанню та технологіям, використовуваним у цьому автомобілі, очікується значне зниження впливу на довкілля та підвищення ефективності процесу утилізації відходів.

Керівництво підприємства «Водолій» висловило впевненість, що цей новий сміттєвоз дозволить розширити географію надання послуг, охопити більше населених пунктів та забезпечити їм якісне обслуговування. Наразі комунальне підприємство готується до впровадження нової техніки та розширення своїх послуг на благо всієї громади.