Молодь Приютівської громади залишила свій слід на дводенному форумі Програма DOBRE

  • 138

Фото без опису

Молодь Приютівської громади залишила свій слід на дводенному форумі Програма DOBRE, який пройшов у місті Кропивницький з 8 по 9 вересня.

Протягом цих двох днів молодь активно займалася власним розвитком та розвитком своєї громади. Головною метою заходу було навчити молодь планувати і впроваджувати цікаві та корисні проєкти, спрямовані на покращення життя у своїй громаді.

Організатори форуму отримали величезну подяку від учасників за можливість активно розвивати себе, навчатися та вносити свій внесок в справу громадського розвитку, особливо в цей нелегкий період. Однією з основних ідеї форуму стали слова: "Якщо не ти, то хто? Якщо не зараз то, коли?" - заклик до дії та активного внеску у власну громаду та суспільство взагалі.

Проте форум став не просто завершенням, а початком нового етапу. Він ознаменував старт втілення ідей та проєктів молодіжних ініціатив, спільних з громадами-партнерами у рамках Програми DOBRE для Кіровоградщини. Цей захід став не лише навчальним, але і простором для знайомств, підтримки та відкриттів.

На додаток до цього, під час форуму було розроблено цілих 6 ініціатив, спрямованих на розвиток та покращення різних сфер життя громад.