Напередодні Дня захисників та захисниць України, Приютівська селищна рада продовжує виявляти свою невичерпну підтримку військовим, які заслуговують на нашу вдячність та допомогу

  • 62

Фото без описуЦього разу на допомогу українським захисникам переказали чергові благодійні кошти. Військовим з 57-ї бригади надійшла допомога в розмірі 5000 гривень, призначених для придбання цифрового приладу нічного бачення, що підвищить їхню ефективність в нічних операціях. Також 3-й полк отримав 5000 гривень на придбання спеціального інструменту. Додатково, 6740 гривень було виділено на ремонт автомобіля, що служитиме для потреб військових.

Більше того, керівництво Приютівської селищної ради виявило особисту підтримку та вдячність бійцям Окремого загону спеціального призначення "Омега", відвідавши їх на передовій на Донеччині. Вони отримали заслужені подяки за їхній високий професіоналізм, сумлінні дії на користь України, а також особисту мужність та героїзм під час бойових дій.

Військовослужбовцям 10-ї ОГШБ доставили автомобіль, а також передали необхідні речі, які полегшать їхнє щоденне життя, такі як смаколики, цигарки, пальне та інше.

Виявленням підтримки також стали прапори, малюнки, обереги та побажання від учнів Войнівського та Цукрозаводського ліцею, які були передані військовим. Цей жест молоді виражає найкращі побажання та підтримку нашим захисникам у важкий час.