24 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Приютівської селищної ради

  • 60

Фото без описуТрадиційно на початку члени виконкому підтримали рішення про надання матеріальної допомоги. Цього разу, загальна сума виплат склала 147 000 гривень з місцевого бюджету.

Серед отримувачів – поранені учасники російсько-української війни на суму 30 000 гривень, 5 000 гривень – склали виплати родині загиблого військового на вирішення соціально-побутових питань, ще 27 000 гривень – отримають мешканці громади на лікування тяжких онкозахворювань.

До Дня матері по 5 000 гривень одноразової матеріальної допомоги отримають матері загиблих військовослужбовців, що в сумі складає 85 000 гривень.

Члени виконкому серед іншого розглянули ряд проєктів рішень:

- Про проведення заходів до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років на території Приютівської селищної ради.

- Про проведення заходів до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї на території Приютівської селищної ради.

- Стосовно надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, надання дозволу на укладання та підписання договору дарування житлового будинку з земельними ділянками на користь малолітньої дитини, надання повної цивільної дієздатності неповнолітній.

- Про завершення надання соціальних послуг деяким сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини, затвердження положення про пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації».

- Стосовно взяття на квартирний облік, а також відділу освіти − щодо утворення координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Приютівській селищній раді.