Гордість Приютівської громади - 2024
Традиційно, саме в ці теплі літні дні в нашому краї вшановуються найталановитіші, активні, спортивні, ерудовані діти, справжній цвіт нації, творча, спортивна та інтелектуальна еліта Приютівської громади! А в майбутньому − гордість і честь України!
«Медалісти, переможці олімпіад, призери спортивних змагань, кращі з кращих. Пишаюсь кожним! Краща інвестиція - інвестиція в молодь. В України є майбутнє. Нам тільки треба втримати його», − зазначив селищний голова Андрій Коломійцев.
Пам’ятними статуетками та дипломами нагороджено учнів за інтелектуальні та наукові досягнення у Всеукраїнському конкурсі Малої академії наук України, Обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу художньої самодіяльності та конкурсів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, а також за високі спортивні досягнення у спортивних змаганнях та турнірах. Варто відзначити, що за особливі перемоги були вручені сертифікати на придбання двох ноутбуків.
Цей захід продемонстрував, що Приютівська громада має в собі величезний потенціал, а її діти - справжня гордість і честь України.
Нагороджено за високі інтелектуальні та наукові досягнення переможці Всеукраїнських конкурсів Малої академії наук України:
- Валерія Кудря, учениця Користівського ліцею, за зайняте та І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Медицина», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий;
- за зайняте ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Прикладна фізика», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий;
- за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Медицина», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий;
- за особливі перемоги за зайняте ІІ місце у ІІІ етапі (всеукраїнському) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Медицина», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий, Валерія нагороджується сертифікатом на придбання ноутбуку;
- Валентина Ширшина, учениця Користівського ліцею за зайняте І місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Теоретична фізика», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий;
- за зайняте ІІ Імісце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Екологія», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий;
- за особливі перемоги, за зайняте І місце у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник», номінація «Еколог - 2024», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий, Валентина нагороджується сертифікатом на придбання ноутбуку;
- Михайло Кожухарь, учень Войнівського ліцею за зайняте ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Історичне краєзнавство», педагогічний керівник Леонід Балацький;
- за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі від КМАНУМ (Кіровоградської Малої академії науки учнівської молоді) до Дня Збройних Сил України «Інтерв’ю з захисником», педагогічний керівник Аліна Михайленко;
- Юлія Балаш, учениця Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Медицина», педагогічний керівник Юлія Бугарь;
- за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі від КМАНУМ (Кіровоградської Малої академії наук України учнівської молоді) до Дня Збройних Сил України «Інтерв’ю з захисником», педагогічні керівники Наталія Руденко і Дмитро Панаєдов;
- Владислав Шевченко, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі академічного есе імені Євгенія Осієвського від Кіровоградської Малої академії наук, педагогічний керівник Юлія Бугарь;
- Марія Ліпська, учениця Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Літературна творчість», педагогічний керівник Людмила Тимошенко;
- за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі від КМАНУМ (Кіровоградської Малої академії наук України учнівської молоді) до Дня Збройних Сил України «Інтерв’ю з захисником», педагогічні керівники Людмила Тимошенко і Дмитро Панаєдов;
- Ангеліна Дудник, учениця Користівського ліцею за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Літературна творчість», педагогічний керівник Таісія Московчук;
- Максим Іванілов, учень Войнівського ліцею за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина», педагогічний керівник Аліна Михайленко;
- Дмитро Стеценко, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Біологія людини», педагогічний керівник Анна Сенченко;
- Денис Штанько, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте І місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Прикладна математика», педагогічний керівник Дмитро Штанько;
- Даниїл Медицький, учень Бутівської філії Користівського ліцею за зайняте ІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Англійська мова», педагогічний керівник Любов Христонько;
- Дар’я Шмига, учениця Косівського ліцею за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Літературна творчість», педагогічний керівник Ірина Данилюк;
- Руслан Уманець, учень Протопопівського ліцею за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Прикладна фізика», педагогічний керівник Валентина Іващенко;
- Артем Дечев, учень Недогарської гімназії за зайняте ІІІ місце у Обласному конкурсі наукових проектів «Інсайти сьогодення від Юних дослідників Кіровоградщини 2023», секція «Медицина», педагогічний керівник Олена Родіонова;
- Максим Васін, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте І місце у Обласному конкурсі есе до Дня народження Т. Г. Шевченка від від Кіровоградської Малої академії наук, педагогічний керівник Юлія Бугарь;
- Олексій Позняк, учень Користівського ліцею за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник», номінація «Технік - 2024», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий;
- Ірина Барвінко, учениця Користівського ліцею за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник», номінація «Астроном - 2024», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий;
- Аріадна Камінська, учениця Користівського ліцею за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник», номінація «Астроном - 2024», педагогічні керівники Віктор Правий і Олександр Правий;
Нагороджено за високі інтелектуальні досягнення переможці Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:
- Валентина Ширшина, учениця Користівського ліцею за зайняте ІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, вчитель Оксана Самокрик;
- за зайняте ІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, вчитель Валентина Калюта;
- за зайняте І місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, вчитель Олена Марецька;
- за зайняте ІІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, вчитель Олена Якимчук;
- Софія Діденко, учениця Користівського ліцею за зайняте ІІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, вчитель Олена Якимчук;
- за зайняте ІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, вчитель Олена Марецька;
- Катерина Тацька, учениця Користівського ліцею за зайняте ІІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, вчитель Віктор Правий;
- Евеліна Мазуренко, учениця Войнівського ліцею за зайняте ІІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, вчитель Еліна Каленчук;
- за зайняте ІІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, вчитель Аліна Михайленко;
- Валерія Спересенко, учениця Войнівського ліцею за зайняте ІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, вчитель Леонід Балацький;
- учениця Войнівського ліцею за зайняте ІІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, вчитель Еліна Каленчук;
- учениця Войнівського ліцею за зайняте ІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, вчитель Лариса Гвоздецька;
- за зайняте ІІ місце в ІІІ обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, вчитель Лариса Гвоздецька;
- Валерій Кириченко, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, вчитель Леонід Балацький;
- Максим Долгий, учень Косівського ліцею за зайняте ІІІ місце в Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології, вчитель Андрій Черкас;
- за зайняте ІІ місце в Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель Микола Лелека;
- Дарина Руденко, учениця Косівського ліцею за зайняте ІІІ місце в Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії, вчитель Людмила Руденко;
- Людмила Бойко, учениця Протопопівського ліцею за зайняте ІІІ місце в Всеукраїнській учнівській олімпіаді з екології, вчитель Світлана Лопата;
- Богдан Бондаренко, учень Недогарської гімназії за зайняте ІІІ місце в Всеукраїнській учнівській олімпіаді з екології, вчитель Сергій Сімочкін;
- Дарія Солошенко, учениця Лікарівської гімназії за зайняте ІІІ місце в Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання, вчитель Лариса Коваленко.
Нагороджено за високі спортивні досягнення переможці спортивних змагань та турнірів:
- Єгор Пасєчнік, учень Користівського ліцею, за зайняте І місце у Чемпіонаті Кіровоградської області з кіокушинкай карате в розділі «куміте», керівник Максим Томаровщенко;
- Футбольна команда Приютівської селищної ради, за зайняте І місце Обласні змагання з футболу серед дитячих команд ТГ Кіровоградської області «Кубок відкриття - 2024» тренер ДЮСШ «Колос» Станіслав Дюшко.
Нагороджено за високі творчі досягнення переможці конкурсу художньої самодіяльності та конкурсів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва:
- Іван Карпинський, учень Войнівського ліцею за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді в номінації «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики», керівник Олена Ланько;
- Владислав Шевченко, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко», педагогічний керівник Юлія Бугарь;
- Денис Штанько, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте І місце у
Обласному конкурсі педагогічної майстерності та дитячої і юнацької творчості «Славетні українці. Василь Сухомлинський з нагоди відзначення 105-ї річниці від дня народження», керівник Гюльнара Лубенець;
- Марія Ліпська, учениця Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІІ місце у
- Обласному конкурсі педагогічної майстерності та дитячої і юнацької творчості «Славетні українці. Василь Сухомлинський з нагоди відзначення 105-ї річниці від дня народження», керівник Людмила Тимошенко;
- Злата Демченко, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте І місце у
Обласному конкурсі педагогічної майстерності та дитячої і юнацької творчості «Славетні українці. Василь Сухомлинський з нагоди відзначення 105-ї річниці від дня народження», керівник Ірина Потапчук;
- Анна Бабіченко, учениця Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІ місце у
Обласному конкурсі педагогічної майстерності та дитячої і юнацької творчості «Славетні українці. Василь Сухомлинський з нагоди відзначення 105-ї річниці від дня народження», керівник Людмила Тимошенко;
- Олександр Поліщук, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІІ місце у
- Обласному конкурсі педагогічної майстерності та дитячої і юнацької творчості «Славетні українці. Василь Сухомлинський з нагоди відзначення 105-ї річниці від дня народження», керівник Людмила Тимошенко;
- Римма Буденко, учениця Войнівського ліцею за зайняте ІІІ місце у Обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», керівник Наталія Гавриленко;
- Софія Попруга, учениця Бутівської філії Користівського ліцею за зайняте ІІ місце у Обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», керівник Світлана Олещенко;
- Олександра Кашпуровська, учениця Протопопівського ліцею за зайняте ІІ місце у Обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», керівник Анастасія Кищенко;
- Кирил Московчук, учень Користівського ліцею, за зайняте ІІІ місце у Обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», керівник Таісія Московчук;
- Ярослава Лелека, учениця Косівського ліцею, за зайняте І місце у Обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», керівник Тетяна Шафорост;
- Аліна Музичко, Лера Суперека, Лілія Голосенко, Софія Сичова, Злата Басова, учениці Цукрозаводського ліцею за зайняте І місце у Обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», керівник Світлана Дудник;
- за зайняте ІІ місце у Обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», керівник Світлана Дудник;
- Злата Басова, учениця Цукрозаводського ліцею за перемогу у номінації «»Весняний настрій у Міжнародному конкурсі «Таланти весни», керівник Світлана Дудник;
- Єлизавета Недобіткіна, учениця Цукрозаводського ліцею премія Гран-прі у
- Міжнародному конкурсі мистецтв «New Art Year. Мистецтво Нового Року», номінація декоративно-прикладне мистецтво, керівник Світлана Дудник;
- Артем Дечев, учень Недогарської гімназії за зайняте І місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» присвячений 105-тій річниці від дня народження В.О.Сухомлинського, керівник Олена Радіонова;
- Андрій Бондаренко, учень Недогарської гімназії за зайняте І, І, ІІ, ІІІ місця у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» присвячений 105-тій річниці від дня народження В.О.Сухомлинського, керівник Олена Радіонова;
- Маргарита Берун, учениця Недогарської гімназії за зайняте І, І, ІІ місця у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» присвячений 105-тій річниці від дня народження В.О.Сухомлинського, керівник Олена Радіонова;
- Софія Чеботарь, учень Недогарської гімназії за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» присвячений 105-тій річниці від дня народження В.О.Сухомлинського, керівник Олена Радіонова;
- Антон Шульга, учень Лікарівської гімназії за зайняте І, ІІ, ІІІ місця у обласному етапі Всеукраїнського заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» присвячений 105-тій річниці від дня народження В.О.Сухомлинського, керівник Олена Радіонова;
- за зайняте І, ІІІ місця у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» присвячений 105-тій річниці від дня народження В.О.Сухомлинського, керівник Олена Радіонова;
- Євген Штанько, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІ місце у ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, в номінації «Декламація», керівник Юлія Лаврівська;
- Максим Попов, учень Цукрозаводського ліцею за зайняте І місце у ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, в номінації «Твір», керівник Юлія Бугарь;
- Надія Кирпита, учениця Цукрозаводського ліцею за зайняте ІІ місце у ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, в номінації «Декламація», керівник Юлія Бугарь.