У Приютівській громаді провели дводенний табір "КРОК"!

  • 51

Фото без описуЦей захід став чудовою можливістю для освітян нашої громади, а також сусідніх територіальних громад, відчути силу взаємодії та довіри. Ці цінності є фундаментом для будівництва успішного майбутнього нашої спільноти.

👥 Що вдалося досягти під час табору:

- Познайомитися з інструментами молодіжної роботи та розвитку учнівського самоврядування: Учасники дізналися про нові методики залучення молоді до активного життя громади, що допоможе розвивати лідерські навички серед учнів.

- Підвищити кваліфікацію та отримати нові знання: Завдяки тренінгам і воркшопам освітяни здобули актуальну інформацію та навички, які вони зможуть застосувати у своїй професійній діяльності.

- Розширити коло професійних контактів: У таборі зібралися однодумці, готові ділитися досвідом і підтримувати один одного у майбутніх проектах.

- Відпочити та зарядитися позитивною енергією: Учасники не лише працювали, але й мали змогу відпочити в приємній атмосфері, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу та налагодженню зв'язків.

Захід організовано в межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Дніпропетровській та Кіровоградській областях виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку Хмарочос».