У Приютівській громаді продовжили цикл патріотичних заходів «Мрія про Україну»
Цього разу, в селі Войнівка у рамках соціокультурного проєкту «Ділись добром» для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та вразливих категорій організували справжнє свято зі смаколиками та розвагами. Зокрема, для малечі провели майстер-клас з малювання патріотичних листівок для військових.
Заходи проводяться ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія.», що реалізується за підтримки Спілки «Громадські ініціативи України» за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED).