Приютівська громада реалізує новий проєкт

  • 634

Фото без описуЦими днями ГО «Творчість.Ініціатива.Енергія.» здобула чергову перемогу в обласному конкурсі грантів для волонтерів Кіровоградщини. Так, у його межах підтримано 9 команд. Серед них – військові волонтери, зоозахисники, психологи та активісти у сфері культури. Свої ідеї вони реалізовуватимуть 8 місяців. У Приютівській громаді зокрема, буде втілено проєкт під назвою "Розвиток соціального підприємництва на базі волонтерського центру", керівник – Наталія Луценко.

Він передбачає вивчення ситуації з соціальним підприємництвом на Кіровоградщині і зокрема нашій громаді, а також онлайн-навчання ВПО у даній тематиці і розробку бізнес-проєкту підсоцпідприємства, як гарної альтернативи у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб та всіх охочих.

Втілення Програми підтримки волонтерів Кіровоградщини стало можливим в межах проєкту «Соціальне замовлення Кіровоградщини», який реалізує КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» завдяки фінансовій підтримці National Endowment for Democracy.

На реалізацію нашої соціальної ініціативи виділено, зокрема, - 51 тис. грн.