Приютівська громада

Олександрійського району Кіровоградської області

Новини

08 Листопада, 2019 р., 08:55
Вчора, 7 листопада, рятувальники Місцевої пожежної команди в супроводі провідного спеціаліста з цивільного захисту Приютівської селищної ради Володимира Дудки брали участь в учбових евакуаціях учнів Протопопівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів та Цукрозаводського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад позашкільної освіти.
07 Листопада, 2019 р., 13:52
Осінь – прекрасна золота пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Діти люблять осінь, адже є цікава нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про чудову осінню пору своїм друзям, рідним і близьким під час осінніх свят.
07 Листопада, 2019 р., 13:22
День української писемності та мови - свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, починаючи з 1997 року. За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора – Літописця-послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
07 Листопада, 2019 р., 13:14
4 листопада 2019 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся дводенний навчальний модуль «Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами», організований спільно з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС України. Учасниками заходу стали співробітники Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Чернівецької обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, задіяних у сфері зовнішніх зносин та співробітники інституту. Зокрема, до участі у семінарі була запрошена керуючий справами виконавчого комітету Приютівської селищної ради Вікторія Косяк.
07 Листопада, 2019 р., 09:09
Шановні мешканці Приютівської об’єднаної територіальної громади, Ви можете звернутися до посадових осіб Приютівської селищної ради за допомогою системи електронних звернень.
06 Листопада, 2019 р., 14:19
Сьогодні, 6 листопада, у Приютівській селищній раді відбулося засідання членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були розглянуті питання «Про попередження інфекційних хвороб» та «Про запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги населенню».
06 Листопада, 2019 р., 13:14
За кошти селищного бюджету, у селі Протопопівка здійснюється ремонт приміщень Місцевої пожежної команди, яка обслуговує території 17-ти населених пунктів Приютівської об’єднаної територіальної громади.
06 Листопада, 2019 р., 10:12
У селі Протопопівка майже завершено роботи, спрямовані на безперебійне забезпечення водопостачанням амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, збудованої в рамках програми «Сільська медицина».
05 Листопада, 2019 р., 13:16
Органи місцевого самоврядування, які дбають про ефективне використання ресурсів, активно впроваджують енергоефективні заходи. Одним із механізм, завдяки якому об’єднані територіальні громади можуть зробити будівлі своїх комунальних закладів більш енергоефективними — скористатись послугами приватних енергосервісних компаній (ЕСКО).
05 Листопада, 2019 р., 09:50
З метою дотримання Правил благоустрою та покращення санітарного стану населених пунктів Приютівської об’єднаної територіальної громади, комунальне підприємство «Водолій» пропонує вирішити наявні проблеми зі стихійними звалищами та зробити наші села чистішими.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень