Приютівська громада

Олександрійського району Кіровоградської області

Новини

11 Жовтня, 2019 р., 08:23
Вчора, 10 жовтня, до Приютівки завітав директор підприємства «ISpro Черкаси» Дмитро Герасименко з метою презентації управлінської програми ISpro та похідних від неї підсистем.
11 Жовтня, 2019 р., 08:06
Очільник Приютівської громади Андрій Коломійцев взяв участь у циклі семінарів «Кроки для керівників», який проводився 8 та 9 жовтня в місті Черкаси на базі місцевого центру розвитку місцевого самоврядування.
10 Жовтня, 2019 р., 15:38
Сьогодні, 10 жовтня, в селі Протопопівка відбулись урочисті заходи, присвячені Дню захисника України, під час яких було відкрито стенд  з фото захисників з Протопопівського старостинського округу – «Хоробрі серця».
08 Жовтня, 2019 р., 08:21
Традиційна дошка з крейдою відходить у минуле. Поступово її починають замінювати сучасні мультимедійні дошки. На них можна не лише писати, а й демонструвати зображення та виконувати вправи, що є набагато зручнішим для учнів.
07 Жовтня, 2019 р., 11:07
Шановні мешканці та гості Ізмайлівського старостинського округу!
07 Жовтня, 2019 р., 11:06
З метою створення належних умов для безпечних тренувань, відпрацювання техніки та підготовки до змагань Приютівською селищною радою закуплено та передано спортивне спорядження для вихованців патріотично-спортивного клубу «Захист», який наразі діє на базі Войнівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Приютівської селищної ради.
07 Жовтня, 2019 р., 08:12
З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків. Ці монети перестануть бути платіжних засобом та будуть вилучені з готівкового обігу. Рішення про вилучення дрібних монет з обігу – це частина комплексного рішення з оптимізації Національним банком України номінального ряду банкнот та монет гривні. Завдяки оптимізації у перспективі номінальний ряд гривні скоротиться із 17 до 12 номіналів. У такий спосіб він наблизиться до найпоширенішої світової практики: усього залишиться 6 номіналів монет та 6 номіналів банкнот. Це зробить готівкові розрахунки зручними, простими та комфортними. Водночас упродовж наступних трьох років громадяни зможуть обміняти монети дрібних номіналів без обмежень та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам:
05 Жовтня, 2019 р., 11:46
Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення вашого професійного свята – Дня вчителя. Свята людей, які обрали одну з найблагородніших професій, взявши на себе відповідальність за тих, кого навчаєте та виховуєте.
04 Жовтня, 2019 р., 11:13
З метою військово-патріотичного виховання молоді, підвищення престижу військової служби, відповідно до «Плану шевства Приютівської селищної ради над ОЗСП Центрального територіального управління Національної гвардії України на 2019 рік», офіцером з цивільно-військового співробітництва ОЗСП ЦТУ Національної гвардії України Карповим Андрієм Олександровичем проведено урок мужності в Цукрозаводському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
03 Жовтня, 2019 р., 15:40
З метою збору та відведення дощової води у селищі Приютівка працівники комунального підприємства «Водолій» наразі встановлюють бетонні лотки П-подібної форми. Зазначені роботи проводяться по вулиці Набережній.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень