Приютівська громада

Олександрійського району Кіровоградської області

Новини

04 Листопада, 2019 р., 18:23
Галузь, у якій Ви працюєте,   займає важливу сходинку в економіці нашої країни, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства, задовольняючи потреби кожного громадянина в перевезеннях. І сьогодні на вузловій залізничній станції Користівка та проміжній станції Королівка Знам'янської дирекції Одеської залізниці працює багато справжніх майстрів своєї справи, які і у святкові дні, і у будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій. Тож з нагоди вашого професійного свята – Дня залізничника, висловлюю щиру вдячність за добросовісну щоденну працю. Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, добробуту та професійної удачі.
04 Листопада, 2019 р., 15:31
Освітня галузь Приютівської об’єднаної територіальної громади поповнилася ще чотирма мультимедійними дошками. По одному комплекту мультимедійного обладнання закуплено для Ізмайлівського та Войнівського закладів загальної середньої освіти, а також два комплекти для Користівського ліцею.
04 Листопада, 2019 р., 14:05
Наразі у селі Протопопівка завершився процес облаштування поліцейської станції, яка обслуговуватиме території 17-ти населених пунктів Приютівської об’єднаної територіальної громади, а це понад 12 тисяч громадян.
31 Жовтня, 2019 р., 09:59
Вчора, 30 жовтня, у селищі Приютівка проводилися планові роботи з ремонту і утримання доріг комунальної власності.
30 Жовтня, 2019 р., 15:51
Сьогодні, 30 жовтня, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського проводився обласний конкурс бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади» у форматі ярмарку. Захід провели в рамках науково-практичної конференції, на яку з’їхалися близько ста фахівців бібліотечної справи.
30 Жовтня, 2019 р., 14:43
            На виконання Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області забезпечується наповнення Державного земельного кадастру та внесення (перенесення) відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.
30 Жовтня, 2019 р., 10:39
Минулого тижня у Приютівській об’єднаній територіальній громаді проводилося спеціальне об’єктове навчання протипожежної служби цивільного захисту, в якому була залучена Місцева пожежна команда.
30 Жовтня, 2019 р., 10:37
На автошляху Т-12-15, що проходить через смт Приютівка, службою автомобільних доріг встановлено автономну систему освітлення із застосуванням сонячних панелей перед пішохідним переходом неподалік Олександрійського професійного аграрного ліцею. Зокрема, облаштовано дорожній знак «Пішохідний перехід» з підсвічуванням, призначений для покращення індикації в нічний та сутінковий час.
29 Жовтня, 2019 р., 16:19
20 жовтня 2019 року, відбувся V етап Кубку області зі спортивного орієнтування в селі Созонівка  Кіровоградської області.
25 Жовтня, 2019 р., 15:30
Вчора, 24 жовтня, у селищі Приютівка було розгорнуто мобільний консультативний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Участь у заході взяли завідувач навчально-консультативного пункту м. Олександрія Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Віталій Єрмаков, провідний фахівець сектору цивільного захисту Олександрійського МРВ УДСНС в Кіровоградській області капітан служби ЦЗ Олександр Павленко та провідний спеціаліст з цивільного захисту Приютівської селищної ради Володимир Дудка.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень